fbpx

Álláspályázat: gazdasági ügyintéző

A Lehet Más a Politika Országgyűlési Képviselőcsoportja pályázatot hirdet

gazdasági ügyintéző

pozícióra

A munkakör betöltőjének feladata:

  • részvétel a képviselőcsoport költségvetésének előkészítésében
  • a mérlegjelentések elkészítése
  • az időszakos pénzügyi zárások elkészítése
  • banki és pénztári forgalom nyilvántartása
  • házipénztár kezelése

A gazdasági ügyintéző felett a munkáltatói jogokat az Országgyűlés Hivatala főigazgatója és a Frakció hivatalának vezetője gyakorolja.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • a pályázó szakmai életrajzát
  • motivációs levelét
  • fizetési igény megjelölését

Jelentkezési feltételek:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • erkölcsi bizonyítvány

A pályázat elbírálása során előnyt jelent:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • költségvetési intézményben szerzett szakmai tapasztalat
  • jó alkalmazkodó képesség

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. június 24. (24:00)

Kezdés dátuma: a pályázatok elbírálást követően azonnal

Foglalkoztatási forma: az Országgyűlés Hivatalával kötött határozott idejű munkaszerződés

Munkaidő: heti 40 órás munkaidő

Bérezés: megegyezés szerint

A pályázatot a palyazat@lehetmas.hu címre várjuk.

A tárgy mezőbe kérjük, írja be: gazdasági ügyintéző.

2018-06-14T12:28:50+00:00 2018. 06. 07.|Álláspályázatok|