fbpx

Álláspályázat: Online munkatárs

Online munkatársat keresünk!

Ha élvezed, hogy folyton mozgásban vagy,
ha szeretsz változatos feladatokon dolgozni,
ha érdekel a politika világa,
ha szereted a kihívásokat,
akkor csatlakozz az LMP csapatához online munkatárs pozícióba!

A munkakör betöltőjének feladata:

  • Parlamenti felszólalások rögzítése (homeoffice)
  • Élő bejelentkezések készítése
  • Rövid videók vágása, feltöltése a közösségi média felületekre
  • Egyszerűbb grafikák készítése
  • Online hirdetések indítása (Facebook, Google)
  • Facebook események létrehozása
  • Moderálási feladatok ellátása (közösségi felületeken)

Jelentkezési feltételek:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Videó vágó és képszerkesztő szoftver felhasználói szintű kezelése
  • Social media platformok ismerete
  • Stabil otthoni internetkapcsolat
  • Saját laptop

A pályázati elbírálásnál előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Saját blog
  • Jó szövegírói készség
  • Kreativitás, naprakészség

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • a pályázó szakmai életrajzát
  • motivációs levelét
  • fizetési igény megjelölését

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. szeptember 14. 24:00
Foglalkoztatási forma: határozott idejű vállalkozói vagy munkavállalói szerződés
Munkaidő: heti 40 órás állás, rugalmas munkaidő
Bérezés: megegyezés szerint
A pályázatot a kommpalyazat@lehetmas.hu címre kell elküldeni. A tárgy mezőbe kérjük, írd be: “online munkatárs”

2018-08-30T11:25:20+00:00 2018. 07. 18.|Álláspályázatok|