fbpx

Gazdasági ügyintéző pályázat

A Lehet Más a Politika Országgyűlési Képviselőcsoportja pályázatot hirdet gazdasági ügyintéző pozícióra

A munkakör betöltőjének feladata:

  • teljeskörű könyvviteli feladatok ellátása;
  • banki bizonylatok-, kötelezettségvállalások bizonylatainak kontírozása, könyvelése;
  • házipénztár kezelése, könyvelése;
  • a havi, negyedéves, éves mérlegjelentések elkészítése;ű
  • egyéb analitikus nyilvántartások vezetése;
  • adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése;
  • részvétel a képviselőcsoport költségvetésének elkészítésében.

A gazdasági ügyintéző felett a munkáltatói jogokat az Országgyűlés Hivatala főigazgatója és a Frakció hivatalának vezetője gyakorolja.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • a pályázó szakmai életrajzát;
  • motivációs levelét;
  • fizetési igény megjelölését.

Jelentkezési feltételek:

  • mérlegképes könyvelői képesítés;
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat;
  • önálló munkavégzés;
  • erkölcsi bizonyítvány.

A pályázat elbírálása során előnyt jelent:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés;
  • költségvetési intézményben szerzett szakmai tapasztalat;
  • jó alkalmazkodó képesség.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020.10.11. (24:00)

Kezdés dátuma: a pályázatok elbírálást követően
Foglalkoztatási forma: az Országgyűlés Hivatalával kötött határozott idejű munkaszerződés
Munkaidő: heti 40 órás munkaidő
Bérezés: megegyezés szerint
A pályázatot a palyazat@lehetmas.com címre várjuk.
A tárgy mezőbe kérjük, írja be: gazdasági ügyintéző.

2020-09-22T12:22:10+00:00 2020. 09. 22.|Álláspályázatok|